Biuro Rachunkowe


BIURO RACHUNKOWE
CETERIS to bardzo dobre biuro rachunkowe. Naszym klientom zapewniamy optymalnie niskie obciążenia podatkowe bez narażania ich na ryzyko łamania przepisów. Wymaga to od nas ciągłej analizy zmieniającego się prawa i zachowania równowagi pomiędzy tym co możliwe, a tym co dla klienta może się w przyszłości okazać ryzykowne.

W obecnych warunkach indywidualny przedsiębiorca praktycznie nie jest w stanie nadążyć za zmianami, a sami urzędnicy gubią się już w gąszczu stworzonych przez siebie przepisów. W tej sytuacji warto korzystać z usług osób posiadających odpowiednią wiedzę i doświadczenie w kontaktach z fiskusem – takich jak my.

 Towarzyszymy Państwu na każdym etapie Waszej działalności, już od chwili rejestracji firmy w stosownych urzędach. Jesteśmy do dyspozycji w problemach podatkowych wynikających z codziennej pracy, a jeśli zajdzie taka konieczność pomożemy załatwić formalności związane z likwidacją firmy. Na mocy udzielonego pełnomocnictwa reprezentujemy Podatników przed urzędami, także w czasie kontroli. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Finansów uprawniający do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych oraz ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej z tytułu wykonywanego zawodu w PZU S.A. Nasze usługi dostosowujemy do indywidualnych potrzeb i oczekiwań naszych Klientów. Obsługujemy zarówno małe jednoosobowe firmy jak też spółki prawa handlowego. 

 


PROWADZIMY:
Podatkowe księgi przychodów i rozchodów (KPiR)


Księgowość spółek z o.o. ( księgi rachunkowe )


Ewidencje ryczałtu (ryczałt ewidencjonowany


Obsługę kadrowo-płacową, ZUS, Płatnik, RMUA, listy płac, kadry


Rejestry zakupu i sprzedaży VAT


Wypełniamy deklaracje podatkowe PIT, CIT, VAT, INTRASTATSporządzamy sprawozdania finansowe (roczne, kwartalne, miesięczne) – bilans, rachunek zysków i strat, zestawienie obrotów i sald


Sporządzamy sprawozdania wymagane przez GUS i inne urzędy


Przygotowujemy dokumenty związane z rozpoczęciem lub zakończeniem działalności gospodarczej